СТУДИЯ ДИЗАЙНА ИНТЕРЬЕРА ANNGLI

КОНСУЛЬТАЦіЯ ДИЗАЙНЕРА, ВАРіАНТи ПЛАНування та розташування меблів з виїздом на ваш об'єкт безкоштовно
Чому ми?
Фахівці Аннглі - досвідчені професіонали , які люблять свою роботу і з натхненням підходять до роботи над кожним проектом. Ми практикуємо особистісний підхід до кожного клієнта, вміємо слухати і чути , чого ви хочете , а також - ефективно втілювати це в реальність! Ми пропонуємо широкий спектр послуг за доступною ціною , працюємо у всіх містах України і чітко дотримуємося обговорені терміни!
Спроектовано і реалізовано: 58312 м2
 •  м2
  офісів
 •  м2
  віталень
 •  м2
  спалень
 •  м2
  кухонь
 •  м2
  дитячих кімнат
 •  м2
  ванних
 •  м2
  мансард
Студія дизайну інтер'єру Аnngli надає широкий спектр робіт різного типу та складності. Наші фахівці ма ють найвищу кваліфікацію, досвід и практікують індивідуальний підхід до кожного проекту. Наші проектувальники розроблять для Вас архітектурний проект , робочі справлять будівництво , ремонт приміщень , призначених для житла, офісу або іншої спеціалізації: якісно і в строк. Дизайнери розроблять стильний і функціональний дизайн інтер'єру приміщення, згідно вашим перевагам і побажанням, з урахуванням інноваційних технік і технологій, з залученням кращих матеріалів. Інтер'єр, екстер'єр, продуманий і втілений професіоналами нашої студії дизайну інтер'єру буде виконаний в єдиній стилістиці, що додасть приміщенню завершеність, відокремленого однією ідеєю, цілісність. Також ми пропонуємо послуги з оформлення і повної комплектації приміщень, візуалізації ваших ідей , по макетах, розробленим нами або наданим вами. Це допоможе уникнути складнощів і нервів, витрат часу, пов'язаних з підбором, купівлею і установкою (сантехніки, освітлювальних приладів), а також розміщенням і вибором меблів.

Перевага співпраці з студією дизайну інтер'єру Аnngli:

 1. Сполучення команда кваліфікованих досвідчених фахівців;
 2. Чітке дотримання поставлених термінів;
 3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробка проектів з урахуванням всіх побажань замовника;
 4. Широкий спектр послуг, що надаються;
 5. Надаємо послуги в усіх містах України;
 6. Доступна ціна.Звернувшись до нас, ви отримаєте бажаний результат, вчасно і недорого, незалежно від складнощів поставлених завдань і певних цілей.Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті і наші фахівці розроблять для вас проект (архітектурний, будівельний, ремонтний або дизайнерський), з урахуванням ваших побажань, а також особливостей планування, розміщення і призначення вашого приміщення. Компанія Аннглі - найкраща дизайн студія в Києві і Україні!
Карта сайту