Будівництво будинків

Будівництво будинків і котеджів

Період будівництва будинку або котеджу – це непростий процес. Він вимагає безліч сил, вкладень, часу і терпіння господарів. Самим складним в даному питанні є вибір хорошої команди робітників, підрядника або виконавців для виконання поставлених власником завдань. Уважність, професіоналізм, індивідуальний підхід і відповідальність – саме цими характеристиками повинні володіти підрядники, які виконують будівельні і архітектурні роботи. Фахівці компанії Аннглі – це будівництво будинків і котеджів під ключ: якісно, ​​надійно, дотримуючись термінів.

портфолио

Які будинки і котеджі ми будуємо?

Ремонтники і будівельники нашої компанії – досвідчені фахівці. У нас є хороша команда робітників, які здатні побудувати для вас будинок вашої мрії: від початку і до кінця. Ми знаємо, як якісно і надійно виконати всі етапи будівництва: від розробки проекту, підготовки та презентації макету до повної реалізації ідеї, будівництва, ремонту, комплектації та декорування.

З нами, ваш будинок буде радувати своєю красою, якістю на протязі тривалого часу, в ньому буде тепло і затишно: зручне розташування кімнат, практично облаштовані і налагоджені всі комунікаційні системи, а також стильний дизайн інтер’єру -що може бути краще для комфортного проживання?

Маленький дачний будиночок, дерев’яний котедж або заміський цегляний будинок – ми все це побудуємо для вас!

Переваги будівництва будинку (котеджу) компанією Аннглі:

IMG_1731

  • Досвід і професіоналізм команди; Наші фахівці мають багатий досвід будівництва будинків, котеджів і різних будівель з найрізноманітніших матеріалів (цегла, брус, газоблок, пінобетон і інші). Це допомагає нам проводити будівництво якісно і швидко, а також уникнути помилок і недоліків.
  • Інноваційний підхід та підбір оптимальних рішень індивідуально для кожного проекту; Ви розповісте нам, яким бачите свій будинок, а ми відтворимо його використовуючи найбільш влучні матеріали, які найкращим чином впораються з поставленими завданнями і виправдають ваші очікування. Процеси будівництва механізовані, чітко контрольовані.
  • Допомога у виборі та закупівлі матеріалів; Ми знаємо, де вигідно придбати якісні матеріали, і які з них будуть краще саме для вашого проекту. Це допоможе придбати в потрібному обсязі все необхідне, не турбуючись про брак чого-небудь.
  • Будівництво будинків і котеджів під ключ; Довірившись нашій команді і доручивши будівництво котеджу нам, ви істотно заощадите свій час і нерви , позбавите від необхідності постійного контролю та знаходження на будівництві.
  • Супровід проекту архітекторами на всіх етапах будівництва; Ведення роботи від створення макету до здачі замовнику готової споруди допоможе максимально відтворити всі ідеї проекту.
  • Розробка індивідуального дизайну інтер’єру, розстановка меблів; Побудувавши будинок, ми також можемо для вас виконати всі ремонтні роботи: як інтер’єрні, так і екстер’єрні, підібрати предмети меблів, декору та багато іншого для стильного і комфортного проживання.
  • Доступні ціни та реальні терміни.

Ціни на наші послуги вам приємно здивують, а терміни – порадують. Ми дотримуємося домовленості, дозволяючи в’їхати в ваш новий будинок тоді, коли ви плануєте.

Будівництво будинку, котеджу різного планування, втілення проектів будь-якої складності, якісно і надійно, завжди вчасно і індивідуально – тільки в компанії Аннглі! Дзвоніть нам за вказаними номерами телефонів або залишайте заявку онлайн і ми побудуємо для вас будинок в будь-якому з куточків України.

DSC_7990

Прорахувати вартість будівництва
Карта сайту