Архітектура

1. Ескізний проект

Наші фахівці розробляють концепцію архітектури, з огляду на всі ваші переваги і побажання, а також – умови і особливості будівництва (геодезичні, кліматичні, розташування і т.д.).

В першу чергу, ми розробляємо 3д-макет архітектурної споруди, робимо комп’ютерну візуалізацію його для наочності замовнику. Після розробки і затвердження 3д-макету, готуємо документацію для подальшого узгодження з необхідними інстанціями і службами (схема генерального плану, поверхів, фасадів (у кольорі), схеми розрізів і не тільки).

Терміни виконання: ескізний проект будинку, розробки середньої складності, загальною площею до 400 кв.м. – Від 3х до 7ми робочих тижнів.

2. Робочий проект

Складається з комплекту документації, необхідної безпосередньо для будівництва:

– Генеральний план, на якому вже нанесені всі підключення, комунікації, вертикальний план;

– Архітектурні рішення: більш деталізовані плани, розрізи, фасади в кольорі, техніко-економічні показники, конструкції підлог, а також відомості оздоблення різних приміщень;

– Технологічне проектування: плани приміщень з розміщенням меблів, техніки, специфікації меблів, предметів освітлення, розеток, конструктивними рішеннями, розробленими індивідуально;

– Будівельні конструкції (фундаментів і стін, перекриттів і покриттів);

– План опалення і вентиляції (схема і розрахунки);

– Водопровідні та каналізаційні плани (схеми, розрахунки по внутрішньому водопостачанню і каналізації);

– Охоронна система і сигналізація.

Терміни виконання: в залежності від величини і складності проекту від 3х до 8ми робочих тижнів.

3. Авторський контроль

Всі роботи, на всіх етапах контролюються і супроводжуються нашими фахівцями, висококваліфікованими і досвідченими, авторами проекту. Наша команда архітекторів знає як прискорити реалізацію проекту, допоможе вам уникнути помилок в його втіленні в реальність, легко пройти всі етапи будівництва.

Успішно працюємо вже не перший рік!

 

 

 

Дізнатися вартість архітектурного проекту
Карта сайту