Ремонт будинку

Ремонт будинку

Ви власник власного будинку, в якому бажаєте зробити ремонт або необхідно оновити вже наявний? Хочете мати гарний будинок? Бажаєте, щоб ваш ремонт був стійким, якісним і довговічним? Тоді необхідно звернеться до найкращим в Україні фахівцям – студії Англи!

Ми виконаємо всі ремонтні роботи, будь-якої складності в потрібні вам терміни: ремонт з нуля, тільки відбудованого будинку або косметичний ремонт у житловому котеджі, будинку – тільки у нас!

IMG_1722 IMG_1726  57

Що найважливіше в ремонті будинку?

З чого складається ремонт будинку? У першу чергу через виконання внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, результат яких видно неозброєним оком і є основним показником стильової картини й акуратності споруди. Також, на виконання ремонту будинку входять такі складові, як: прокладання труб, налагодження роботи опалювальних систем, водовідведення, каналізації, а також в плануванні різних приміщень і вбудованих споруд. Найважливішим є чітке визначення плану робіт.

Яким буває ремонт будинку:

  1. Ремонт будинків з нуля, відразу після будівництва
    Найбільш енергоємний, але одночасно з цим, найпростіший тип ремонту, так як спеціалісти і робітники можуть почати все з нуля, організовуючи працю, створюючи план робіт і використовуючи нові матеріали, немає необхідності виконувати демонтаж, що свідчить про меншому часі яке необхідно на його проведення. Першим етапом ремонту відразу після будівництво є підготовка приміщень і поверхонь для проведення робіт. Ремонтна бригада, архітектори, які будуть трудиться над впорядкуванням будинку повинна бути висококваліфікованої, для того щоб зробити все добротно і «на віки».
  2. Капітальний ремонт
    Капітальний ремонт проводиться в житлових будинках з метою поліпшити або модернізувати різні системи в будинку, освіжити зовнішній вигляд внутрішньої чи зовнішньої обробки, поліпшити стан не тільки показників стильових, комфорту, а й якісно налагодити роботу системи опалення або подачі води, газу, використовуючи нові технології знизити витратність використання енергоресурсів і багато іншого.
  3. Косметичний ремонт будинків
    Якщо ви бажаєте змінити стиль або дизайн інтер’єру будинку , кардинально або просто поміняти кольорову гамму – косметичний ремонт будинку те, що вам потрібно! Швидко і відчутно поліпшити умови життя, вам допоможе компанія Англи!

 44 47

Внутрішні оздоблювальні роботи – це сама видима, але за черговістю, завершальна частина ремонту в будинку. Сучасних матеріалів безліч, використовувати які ви можете на свій розсуд або рекомендації. Те ж стосується і зовнішніх, екстер’єрних ремонтних робіт. У першу чергу ремонт приватного будинку починається з прокладання труб, опалення, підведення всіх систем «життєзабезпечення» і організації комфортного побуту. Від того, наскільки професійно це буде виконано, залежить і тривалість їх експлуатації. Для різних по квадратурі будинків можна використовувати різні техніки їх проведення. Приміром, якщо кімната будинку невелика, можна розмістити в ній невелику батарею, можна організувати підігрів потім, а прокладені труби приховати, прибрати з уваги, щоб не псувати загальну стильову картину. Ми знаємо, як це зробити, щоб при необхідності можна було отримати до них доступ, не порушуючи дизайн.

Фахівці Аннглі допоможуть вам зробити ремонт будинку якісно, ​​під ключ в Києві та інших містах України. Професіоналізм і досвід – наша гарантія вашого комфорту!

Детальнее о услуге ремонт
Прорахувати вартість ремонту
Карта сайту