Ремонт квартири

Ремонт квартири

Хоч би якою була ваша квартира: новою, тією, в якій ви вже проживаєте кілька років, тільки купленою в побудованому будинку, своєчасний і якісний ремонт квартири – невід’ємна частина підтримки її в хорошому стані.

Який би тип ремонтних робіт вам не знадобився: капітальний, косметичний або дизайнерський ремонт квартир – команда наших фахівців з легкістю з ним впорається!

31 55

Ремонт квартири в новобудові / з нуля

Купивши нове житло, в якому ще не були проведені ремонтні роботи, а по суті, існують тільки «голі стіни» – це можливість втілити всі ваші ідеї і задумки в реальність швидко і без проблем. Так як немає необхідності проводити складні процедури пов’язані з демонтажем сантехніки, покладеної плитки, вбудованих конструкцій або зняття покриття зі стін, підлоги або стелі. Також відсутня потреба готувати поверхні, після демонтажу, що також займає значний проміжок часу і потребує додаткових коштів.

Завдяки тому, що можна відразу приступати до роботи, ви можете заощадити безліч часу, роблячи комплексний ремонт квартир будь-якої складності, втіливши в реальність всі дизайнерські ідеї. А для того, щоб заощадити ваші нерви, а також захистити від дискомфорту, що виникає в процесі виконання робіт (пилу, шуму і не тільки), наша компанія пропонує послугу «ремонт квартир під ключ».

Що входить в послугу «ремонт квартири під ключ»: розробка індивідуального дизайну інтер’єру квартири, побудова та узгодження плану робіт, виконання ремонтних, оздоблювальних робіт. Дана послуга дуже популярна в усіх регіонах України. Наша компанія пропонує її, виконуючи комплексний ремонт квартир в Києві, Дніпропетровську, Харкові і не тільки!

 Ремонт житлових квартир

Особливістю виконання ремонтних робіт в житлових квартирах є те, що люди, які проживають в квартирі, в якій відбувається ремонт, продовжують проживати в ній під час всього періоду (демонтаж, підготовка, оздоблювальні та ремонтні, оформлювальні і не тільки). А це означає, що він може тривати трохи довше, ніж якби це було нежитлове або нове приміщення. Так, наприклад, процес демонтажу старих конструкцій і предметів меблів, вимагає часу і зусиль, так само як і процес підготовки стін, підлоги і стелі до фарбування або заміні можуть виникати складнощі для жителів даної квартири. Це стосується капітального ремонту квартири, який складається з заміни всіх елементів забезпечення хороших умов: каналізації, проводки, водопроводу і т.п. Якщо вам необхідний косметичний сучасний ремонт квартир, для того щоб оновити дизайн інтер’єру, в зв’язку з новими модними тенденціями, часу буде потрібно менше, а кваліфікація фахівців – вище.

Команда професіоналів студії дизайну Anngli, допоможе створити дизайнерський ремонт квартири, з урахуванням ваших індивідуальних переваг, способу життя, потреб і захоплень.

Ми пропонуємо якісний сучасний ремонт квартири в Києві і за його межами, роблячи житло красивим і затишним жителям усіх куточків України!

Детальнее о услуге ремонт
Прорахувати вартість ремонту
Карта сайту