; ;

ОСНОВНІ ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

Складання технічного завдання: Знайомство з приміщенням, виконання замірів, збір інформації по побажанням клієнтів. Вибір планувального рішення: Ми надаємо кілька варіантів планувального рішення, вибираємо один найбільш вподобаний і відповідний замовнику. Підбір стильового рішення: Визначаємося зі стилем, колірною палітрою інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Робоча документація: Після вибору остаточного варіанту виконання дизайну інтер'єру наші професіонали приступають до розробки необхідної для подальшого ремонту робочої документації. Віддаємо готовий альбом проекту: Не пізніше зазначеного в договорі терміну надаємо замовнику повний альбом готового проекту, який включає в себе 3д візуалізації всіх зон приміщення і робочу документацію. Авторський нагляд: Під час реалізації проекту всі етапи контролюються і супроводжуються нашими кваліфікованими фахівцями, авторами проекту.

З чого складається дизайн інтер'єрів

Створення індивідуального оформлення приміщення - це процес багатокомпонентний. Існує безліч факторів, які формують загальну картину, об'єднуючи в одне ціле дії, виконані по ремонту, розстановці предметів інтер'єру, коректую планування - створюючи неперевершений стиль і гармонію. Для того, щоб зробити унікальний, гармонійний і комфортний для вас дизайн інтер'єру студія Anngli, надає послуги з розробки та здійснення таких робіт: Підбір індивідуальної стилістики з урахуванням побажань замовника і особливостей приміщення; Розстановка меблів з урахуванням її максимально функціонального застосування в даному типі і планування приміщення; Підбір предметів меблів і декору, відповідних цьому стилю; Вибір ефективних джерел світла і декору, гармонійно поєднаних з загальної стильової картиною. Створення фотореалістичної візуалізації інтер'єру з усіма деталями, декором; Підготовка робочих креслень необхідних для подальшого ремонту. Ретельно продумавши, підібравши і втіливши всі етапи роботи, ми з легкістю вирішуємо навіть найскладніші дизайнерські завдання, створюючи для вас комфортний та стильний втілення ваших ідей. Що ви отримуєте, працюючи зі студією дизайну інтер'єрів в Києві? Уважних і досвідчених фахівців, якісне і своєчасне виконання ремонтних робіт, підбір предметів декору та інтер'єру згідно ваших вподобань, з урахуванням всіх сучасних віянь, моди і практичності в сфері дизайну.

Послуги нашої дизайн інтер'єру студії:

Дизайн інтер'єру приміщень; Дизайн екстер'єру; Ремонтні роботи будь-якої складності (інтер'єр і екстер'єр); Архітектура та проектування; Будівництво житлових і промислових, офісних будівель; Ми практикуємо інноваційні рішення із застосуванням різних технік, технологій і кращих матеріалів, виконуємо роботу якісно і гарантуємо довговічність результату нашої праці!