; ;
Про нас

Anngli

Ми практикуємо особистісний підхід до кожного клієнта, вміємо слухати і чути, а також ефективно втілювати ідеї в реальність!
Що важливіше всього будинку: стильний дизайн квартири або відчуття комфорту від знаходження в ній? Безумовно, важливо і те, і інше. Кожний інтер'єр особливий, як і його власник. Наше головне завдання - відчути індивідуальність замовника та відобразити її в інтер'єрному рішенні.
Хочете зробити свій магазин привабливим для покупців? Щоб прийшовши одного разу за покупками, вони поверталися до вас знову і знову? Тоді саме час подбати про те, щоб привернути до себе купівельну аудиторію, зробити його комфортним для кожного. Що для цього потрібно?
Чому віддавати перевагу в дизайні інтер'єру офісу: стриманому і строгому стилю мінімілізму або креативу, яскравості та інновації? Вирішувати вам, а наші фахівці вам в цьому з радістю допоможуть!
Новини

Все важливе в світі дизайну

27.09.2021

Дизайн інтер'єру в стилі лофт

15.07.2021

Еко стиль в інтер'єрі - перевірені ідеї від студії ANNGLI

Студія дизайну інтер'єру Аnngli надає широкий спектр робіт різного типу і & nbsp; складності. Наші фахівці мають найвищу кваліфікацію, досвід і практикують індивідуальний підхід до кожного проекту. Наші проектувальники розроблять для Вас архітектурний проект , робочі & nbsp; будівництво , ремонт приміщень , призначених для житла, офісу  або іншої спеціалізації: якісно і в строк. Дизайнери розроблять стильний і функціональний дизайн інтер'єру приміщення, згідно & nbsp; вашим  перевагам і побажанням, з урахуванням інноваційних технік і технологій, з & nbsp; задіянням кращих матеріалів. Інтер'єр, екстер'єр, продуманий і & nbsp; втілений професіоналами нашої студії дизайну інтер'єру буде виконаний в єдиній стилістиці, що додасть приміщенню завершеність, відокремленого однієї & nbsp; ідеєю, цілісність. Також ми пропонуємо послуги з оформлення і повної комплектації приміщень, візуалізації ваших ідей , по макетах, розробленим & nbsp; нами або наданим вами. Це допоможе уникнути складнощів і нервів, витрат часу, пов'язаних з підбором, купівлею і установкою (сантехніки, освітлювальних & nbsp; приладів), а також розстановкою і вибором меблів.

Перевага співпраці з студією дизайну інтер'єру Аnngli:
                    
  1. Сполучення команда кваліфікованих досвідчених фахівців;                 
  2. Чітке дотримання поставлених термінів;                 
  3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробка проектів з урахуванням всіх побажань замовника;                                  
  4. Широкий спектр послуг, що надаються;                 
  5. Надаємо послуги в усіх містах України;                 
  6. Доступна ціна.                Звернувшись до нас, ви отримаєте бажаний результат, вчасно і недорого, & nbsp; незалежно від складнощів поставлених завдань і певних цілей. Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті і наші фахівці розроблять для & nbsp; вас проект (Архітектурний, будівельний, ремонт квартир або дизайнерський), з урахуванням               ваших побажань, а також особливостей планування, розміщення і призначення & nbsp; вашого приміщення.               Компанія Аннглі - найкраща дизайн студія в Києві і Україні!