; ;

Дизайн великої квартири, новобудови

Дизайн інтер'єру в новобудові дає нам повну свободу у творчості так як по суті ми розпочинаємо роботу "з чистого аркушу". Для великої квартири дизайн може бути абсолютно різним, так як і обрана стилістика. Можна залишити максимум відкритого простору, віддавши перевагу прямим формам, мінімалізму та світлій кольоровій гамі. А можна обрати класику з більш глибокими та темними кольорами і масивними меблями, які при цьому не «обтяжать» простір. Якщо склад сім'ї великий - постає потреба взяти до уваги побажання усіх її членів, зв'язавши в загальну картину так, щоб інтер'єр залишивлся цілісним та в той же час відображав індивідуальність кожного.

Фахівці нашої студії допоможуть вам перетворити ваше житло в комфортне, функціональне, стильне і одночасно з цим, затишне. Створити дизайн інтер'єру квартири, виконавши всі приміщення в одному стилі або знайти компроміс серед різних стильових напрямків, в залежності від уподобань її обивателів.

Основні етапи роботи

Насамперед ми пропонуємо всі основні можливі варіанти планувальних рішень так як цей етап є "фундаментом проекту". Навіть коли, здавалося б, "переробити особливо нічого" - знаходяться цікаві рішення, про які раніше ви могли і не замислювались. Наші дизайнери допоможуть вам максимально раціонально використовувати кожен квадратний метр квартири;

Наступним етапом - вибираємо стильове рішення. Переглядаємо каталоги, відвідуємо магазини, дивимося приклади дизайну в різних стильових напрямках, щоб зрозуміти, який напрям вам до душі, якщо ви ще самі не визначилися;

Далі переходимо до візуалізації, в процесі якої, повністю промальовуємо майбутній інтер'єр з усіма деталями. Тут ми або спираємося на обраний стиль і підбираємо меблі та оздоблення на свій розсуд, враховуючи озвучені вами побажання і переваги, або попередньо, разом з вами, обираємо основні елементи інтер'єру, які будуть виступати «родзинкою» і закладаємо їх в основу дизайну лише доповнюючи загальну картину бракуючими нюансами; Не завжди перші ескізи задовольняють побажання замовника на 100%. Тому ми з радістю вислухаємо ваші побажання по коректувань, обговоримо. До наступного етапу ми переходимо лише тоді, коли ви побачите інтер'єр своєї мрії.

Особливості дизайну невеликої або маленької квартири

У маленьких квартирах головним фактором, що грає роль в плануванні дизайнерських і оформлювальних робіт, є планування. Саме від неї залежить, наскільки доречним буде той чи інший стиль «в чистому вигляді» для втілення його в приміщенні. А головною особливістю розробки дизайну для квартири такого типу, є функціональне використання всіх предметів інтер'єру, метрів площі і особливостей планування.

Створюючи дизайн проекти квартир невеликої квадратури, наші фахівці працюють над вирішенням завдань різної складності, для того щоб наші клієнти були задоволені зовнішнім виглядом свого житла, а також - комфортним проживанням в ньому. Ми знаємо як візуально збільшити простір, як зонувати навіть найменші кімнати, не нагромаджуючи розмістивши в них все необхідне, і не тільки!

З нами, кожен може отримати унікальний дизайн проекти квартир за розумною ціною, а також якісне і своєчасне їх втілення. Для вас, ми створимо дизайн квартири в Києві, а також за його межами: стильний, затишний, практичний і унікальний.

Замовити дизайн квартири ви можете, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів, і наші фахівці обов'язково порадують вас!