; ;

Студія Anngli

Фахівці Anngli - досвідчені професіонали, які люблять свою роботу і з натхненням підходять до роботи над кожним проектом. Ми практикуємо особистісний підхід до кожного клієнта, вміємо слухати і чути, чого ви хочете, а також - ефективно втілювати це в реальність! Ми пропонуємо широкий спектр послуг за доступною ціною, працюємо у всіх містах України і чітко дотримуємося обумовлені терміни!

Anna Glinkina

Анна Глінкіна- магістр архітектури, ландшафтів архітектор, містобудівник. У тандемі Олександр-Анна, Анна виконує роль Архітектора, і займається проектуванням об'єктів. Крім усього Анна - ландшафтний архітектор, який веде не тільки проектування споруд, а й організацію територій.

Alexandr Glinkin

Олександр має 20-ти річний досвід в області професійного будівництва. Займається реалізацією дизайн-проектів, і контролем якості.

Робота як творчість

Фахівці Аннглі - досвідчені професіонали, які люблять свою роботу і з натхненням підходять до роботі над кожним проектом

Ми пропонуємо широкий спектр послуг за доступною ціною, працюємо у всіх містах України і чітко дотримуємося обумовлені терміни

Ми практикуємо особистісний підхід до кожного клієнта, вміємо слухати і чути, чого ви хочете, а також ефективно втілювати це в реальність!