; ;

РОБОЧИЙ ПРОЕКТ

Складається з комплекту документації, необхідної безпосередньо для будівництва: - Генеральний план, на якому вже нанесені всі підключення, комунікації, вертикальний план; - Архітектурні рішення: більш деталізовані плани, розрізи, з фасадами в кольорі, техніко-економічні показники, конструкцій підлог, а також відомості обробки різних приміщень; - Технологічне проектування: плани приміщень з розміщенням меблів, техніки, специфікації елементів меблів, предметами освітлення, розетками, конструктивними рішеннями, розробленими індивідуально; - Будівельні конструкції (фундаментів і стін, перекриттів і покриттів); - План опалення і вентиляційний (схема і розрахунки); - Водопровідні та каналізаційні плани (схеми, розрахунки по внутрішньому водопостачання та каналізації); - Охоронна система і сигналізація. Терміни виконання: в залежності від величини і складності проекту від 3х до 8ми робочих тижнів.

АВТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ

Всі роботи, на всіх етапах контролюються і супроводжуються нашими фахівцями, висококваліфікованими і досвідченими, авторами проекту. Наша команда архітекторів знає як прискорити проект, допоможе вам уникнути помилок в його втіленні в реальність, легко пройти всі етапи будівництва ремонтних робіт. Успішно працюємо вже не перший рік!

ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ

661/5000 Nashi spetsialisty razrabatyvayut kontseptsiyu arkhitektury, uchityvaya vse vashi predpochteniya i pozhelaniya, a takzhe — usloviya i osobennosti stroitel'stva (geodezicheskiye, klimaticheskiye, raspolozheniye i t.p.). V pervuyu ochered', my razrabatyvayem 3d-maket arkhitekturnogo sooruzheniya, vizualiziruyem yego dlya naglyadnosti zakazchiku. Posle razrabotki i soglasovaniya 3d-maketa,podgotavlivayem dokumentatsiyu dlya dal'neyshego soglasovaniya s neobkhodimymi instantsiyami i sluzhbami (skhema general'nogo plana, etazhey, fasadov (v tsvete), skhemy razrezov i ne tol'ko). Sroki vypolneniya: eskiznyy proyekt doma, razrabotki sredney slozhnosti, obshchey ploshchad'yu do 400 kv.m. — ot 3kh do 7mi rabochikh nedel'. Наші фахівці розробляють концепцію архітектури, з огляду на всі ваші переваги і побажання, а також - умови і особливості будівництва (геодезичні, кліматичні, розташування і т.п.). В першу чергу, ми розробляємо 3д-макет архітектурного споруди, визуализируем його для наочності замовнику. Після розробки і узгодження 3д-макету, готуємо документацію для подальшого узгодження з необхідними інстанціями і службами (схема генерального плану, поверхів, фасадів (в кольорі), схеми розрізів і не тільки). Терміни виконання: ескізний проект будинку, розробки середньої складності, загальною площею до 400 кв.м. - від 3-х до 7ми робочих тижнів.