; ;

Дизайн інтер'єру магазинів різної сфери діяльності

Кожне торгове приміщення має свої особливі вимоги до дизайну, основуючись на специфіку пропонуємого товару, проте, в той же час, існують загальні правила, які стосуються всіх магазинів. Наприклад: напрямок руху покупців, забезпечення їх комфортного пересування по торговій площі, наявність складських приміщень і необхідність вміло замаскувати їх, дотримання вимог пожежної безпеки. Дизай інтер'єру магазину це не тільки колористика, але й дуже тонкий підхід до технології продажу, правильне зонування та послідовність розташування товару стосовно траекторії руху відвідувача та інше.

Залежно від того, на продажу яких товарів спеціалізується ваш магазин, реалізацією яких товарів ви займаєтеся, необхідно продумувати і колірну гамму, розташування стелажів, предметів меблів і декору. Фахівці студії дизайну інтер'єру Аннглі допоможуть вам втілити всі ваші ідеї в реальність!

Дизайн магазину: що найважливіше?

Не для кого не секрет, що приваблива обгортка товару вприває на його продаваємість. Цю фразу можна застосувати не тільки стосовно обгортки, але й до інтер'єру точки продажу. Правильний підхід до розробки дизайну інтер'єру магазину, як і до розробки фірмового стилю в цілому, має здатність як привернути більшу кількість покупців, так і повисити ціновий рівень товару. Навіть найкращий асортимент може біти зіпсованим невдалою подачею товару чи порушенням правил ергономіки. В першу чергу, займаючись розробкою дизайну інтер'єру магазину, необхідно потурбуватись як про зовнішню привабливість (щоб магазин відповідав тематиці товарів, що продаються, і був помітним, що виділяється серед інших), а також про внутрішній затишку. Для цього необхідно ретельно вивчити потреби і переваги своєї цільової аудиторії, людей зацікавлених у вашому товарі, а також враховувати їх соціальний статус і специфіку продаються в магазині товарів.

Дизайн магазину має бути виконаним в стриманих відтінках, адже сам інтер'єр має послужити "вигідним фоном" для товару а не вириватися на перший план. Також особливу увагу необхідно приділити обладнанню. Так, наприклад, якщо це магазин одягу, необхідно підбирати правильне місце розташування примірочних, стелажів, місць для очікування (диванів, кушеток, стільців або лав). А також підібрати освітлення, щоб покупці змогли краще оцінити пропонований товар, а розстановка функціональних предметів меблів (на яких розташовується товар) і місць комфорту, тематичної атрибутики не заважали один одному і не доставляли дискомфорту відвідувачам.

Якщо говорити про продуктові магазини, то для них в дизайні інтер'єру магазину необхідно віддавати перевагу легко очищающимся матеріалам, а також тим, які мають міцність, не вступають в реакцію з вологою, не схильні до деформації. Також варто враховувати в виборі стелажів, щоб матеріал не зберігав запахи, адже продукти це швидкопсувний товар, який може забруднити предмети інтер'єру.

Для кожного магазину дизайн необхідно підбирати індивідуально, враховуючи безліч факторів, а також побажання його власників, інтереси покупців. Це дозволить залучати та утримувати споживчу аудиторію, роблячи магазин одним з улюблених і затишних місць для здійснення покупок.

ОСНОВНІ ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

Складання технічного завдання: Знайомство з приміщенням, виконання замірів, збір інформації по побажанням клієнтів. Вибір планувального рішення: Ми надаємо кілька варіантів планувального рішення, вибираємо один найбільш вподобаний і відповідний замовнику. Підбір стильового рішення: Визначаємося зі стилем, колірною палітрою інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Робоча документація: Після вибору остаточного варіанту виконання дизайну інтер'єру наші професіонали приступають до розробки необхідної для подальшого ремонту робочої документації. Віддаємо готовий альбом проекту: Не пізніше зазначеного в договорі терміну надаємо замовнику повний альбом готового проекту, який включає в себе 3д візуалізації всіх зон приміщення і робочу документацію. Авторський нагляд: Під час реалізації проекту всі етапи контролюються і супроводжуються нашими кваліфікованими фахівцями, авторами проекту.