; ;

Дизайн житлового будинку або котеджу

Якщо ви щасливий володар власного будинку, який розташовується в межах міста або за його межами, то вам необхідно подбати не тільки про те, щоб ваш будинок був красивим, функціонально і стильно оформленим інтер'єром, але також мав і доглянутий вигляд «зовні». Про екстер'єрі, зовнішніх оздоблювальних роботах також слід подбати і добре їх продумати, враховуючи багато важливих чинники. Наприклад, не зайвим буде звернути увагу на те, які споруди знаходяться поруч з вашим будинком (що особливо актуально для «міських» приватних будинків і котеджів). Якщо працювати над оформленням дизайну будинку в Києві, то внутрішні оздоблювальні та ремонтні роботи можна виконати з урахуванням побажань і смаків мешканців будинку, оформивши всі в єдиному стилі або, наприклад, розробивши дизайн кожної з кімнат грунтуючись на смаки кожного з членів сім'ї, то дизайн фасаду будинку, варто продумати виходячи з особливостей архітектури району, селища (котеджного, житлового). Дизайни будинків в місті можна не просто оформити в одному стилі, використовуючи схожі матеріали або колірну гамму, але і навпаки, зробивши так, щоб ваш будинок або котедж виділявся із загальної картини. Доглянутості приватного будинку, котеджу, надає також зовнішній вигляд, оформлення присадибної ділянки. А саме: рослин, газону, якості і стану обробки стін, стану даху, а також всіх будівель на ділянці. Ландшафтний дизайн заміського будинку - одна зі складових загальної стильової картини, яка завершує і довершує авторську ідею. Власники приватних будинків можуть комбінувати різні ідеї і рішення, стильові напрями в оформленні дизайну інтер'єру та екстер'єру, як об'єднуючи їх, так і граючи на контрастах. Наприклад, можна оформити дизайн фасаду приватного будинку з урахуванням особливостей архітектури будівель і будинків його оточуючих (хай тек або стилізувавши під старовину, бароко), а всередині оформити всі в простому і затишному стилі Прованс або незвичайному футуристичному - все залежить тільки від побажань власників, а також бачення дизайнера і архітектора, що втілюють завдання поставлені замовником.

Дизайн дачного будиночка

З чим у вас асоціюється дачний будиночок? Впевнені, що думки розділяться: хтось скаже - з відпочинком, а хтось буде стверджувати, що з роботою. Як правило, дачні будинки і котеджі, мають одну спільну рису - компактність. Вони мають невелику квадратуру, не багато поверхів (один-два). Також відмінною рисою, яку має дизайн проект будинку (дачного) - наявність додаткових, господарських будівель і приміщень. Це надає такому будиночку більшої функціональності і є дуже зручним в експлуатації. Дизайн даного будинку всередині повинен бути простим і комфортним, як для проживання (тимчасового, адже як правило дачний будинок це сезонно використане будова), так і для виконання безлічі господарських обов'язків. Крім того, підходити не тільки для проживання або роботи, але і для відпочинку. Особливостями дизайну є простота і комфорт, тобто меблі можуть бути недорогий і при цьому стильною, а також володіти такими особливими властивостями і характеристиками. Слідуючи з того, що дачний будиночок - сезонний будинок, де люди проживають тимчасово і в певну пору пори року, такі будинки рідко відвідуються взимку, а значить і не опалюються регулярно, що робить температуру в приміщенні нестабільною, а також можуть спровокувати підвищену вологість. Саме тому, предмети меблів (як м'якої, так і вбудованою або «стінок») повинні бути випаленої з якісних і стійких матеріалів. Те ж стосується і матеріалів для ремонтних і внутрішніх опоряджувальних робіт.

Дизайн будинку

«Мій будинок - моя фортеця» - відома всім прислів'я, яка говорить про те, що ваше житло є втіленням ваших інтересів, світогляду, смаку. Це комфортне місце для відпочинку, роботи, розваг, яке оформлено таким чином, щоб ви відчували себе там комфортно: і душевно, і фізично. Тому, оформляючи дизайн будинку необхідно враховувати не тільки сучасність і стиль його оформлення, а й душевний стан, смаки і переваги його мешканців.

ОСНОВНІ ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

Складання технічного завдання: Знайомство з приміщенням, виконання замірів, збір інформації по побажанням клієнтів. Вибір планувального рішення: Ми надаємо кілька варіантів планувального рішення, вибираємо один найбільш вподобаний і відповідний замовнику. Підбір стильового рішення: Визначаємося зі стилем, колірною палітрою інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Робоча документація: Після вибору остаточного варіанту виконання дизайну інтер'єру наші професіонали приступають до розробки необхідної для подальшого ремонту робочої документації. Віддаємо готовий альбом проекту: Не пізніше зазначеного в договорі терміну надаємо замовнику повний альбом готового проекту, який включає в себе 3д візуалізації всіх зон приміщення і робочу документацію. Авторський нагляд: Під час реалізації проекту всі етапи контролюються і супроводжуються нашими кваліфікованими фахівцями, авторами проекту.