; ;

Інтер'єр ресторанів

А все тому, що дизайн інтер'єру ресторанів і кафе - це одна з найважливіших складових, що формують атмосферу і настрій закладу. Залежно від статусу закладу, його дорожнечу і цін на товари, обслуговування, а також його тематичність, слід підбирати стиль його оформлення, щоб все було гармонійно. Створити затишне і привабливе для відвідувачів закладу, розробити унікальний дизайн ресторану і кафе допоможуть вам фахівці студії дизайну інтер'єру Аннглі! Ресторани - це заклади, які відвідуються людьми, що мають середній або вище середнього достаток, в них проводять романтичні вечори, робочі зустрічі, збираються з нагоди урочистих подій та заходів. Розробляючи дизайн інтер'єру для ресторану, фахівці нашої компанії виконають всі ваші побажання, вивчать тематику закладу, запропонують цікаві рішення в оформленні. Наприклад, якщо ви власник ресторану італійської кухні (або французької, будь-який інший, вузькопрофільні) необхідно вибирати стиль дизайну орієнтуючись на популярні тенденції і характерні риси для даної країни. Тобто можна оформити інтер'єр віддаючи перевагу стилю Ренесанс, Прованс, Бароко (як наприклад) і при цьому чітко відповідати йому абсолютно у всьому: від предметів меблів, її розстановки, колірної гами, до найменших деталей і елементів декору. Меблі для ресторану необхідно вибирати максимально зручну, стильну, щоб кожному відвідувачу було комфортно зручно розташується на стільці, кріслі або дивані в очікуванні смачних страв. Дуже важливо також при виконанні ремонтних або дизайнерських робіт добре продумати як заховати вентиляційні системи, каналізаційні та інші, щоб вони були непомітні для відвідувача і при цьому добре виконували поставлені завдання.

Дизайн інтер'єру кафе

На відміну від ресторану, кафе - це місце в якому найчастіше відбуваються дружні посиденьки і зустрічі, а за розміром (квадратуру) воно має значно менший розмір, ніж ресторан. Тому, для власника кафе дуже вигідно буде створити дизайн розташовує до розслабленій атмосфері, а також створити розстановку столиків таким чином, щоб кожен квадратний метр використовувати з користю, але і не захаращувати при цьому простір. Ми знаємо як це зробити, в якій кольоровій гамі оформити ваш інтер'єр, а також які підібрати матеріали для кожного з стилів, і при цьому вибрати ті матеріали, які будуть легкі в очищенні і при цьому тривалий час зберігати привабливість і акуратність. Фахівці студії Аннглі розроблять індивідуально для вас дизайн інтер'єру ресторану або кафе, виконають його під ключ в будь-якому з міст України, вчасно і якісно! Ми гарантуємо що ваш заклад буде стильним, модним і затишним!

ОСНОВНІ ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

Складання технічного завдання: Знайомство з приміщенням, виконання замірів, збір інформації по побажанням клієнтів. Вибір планувального рішення: Ми надаємо кілька варіантів планувального рішення, вибираємо один найбільш вподобаний і відповідний замовнику. Підбір стильового рішення: Визначаємося зі стилем, колірною палітрою інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Підбір матеріалів, меблів, освітлення: Переглядаємо каталоги, відвідуємо меблеві салони, визначаємося з основними елементами інтер'єру. Робоча документація: Після вибору остаточного варіанту виконання дизайну інтер'єру наші професіонали приступають до розробки необхідної для подальшого ремонту робочої документації. Віддаємо готовий альбом проекту: Не пізніше зазначеного в договорі терміну надаємо замовнику повний альбом готового проекту, який включає в себе 3д візуалізації всіх зон приміщення і робочу документацію. Авторський нагляд: Під час реалізації проекту всі етапи контролюються і супроводжуються нашими кваліфікованими фахівцями, авторами проекту.